Новини

Сьогодні учні Нашої школи отримали пасочки до Великодня. Щиро дякуємо благодійному фонду " Зелений кристал" та особисто Городнянській Наталії Миколаївні за приємний сюрприз!!!
Нехай повернеться Вам добро здоров'ям та благополуччям!

Сьогодні, 30 квітня, до нашої школи завітала весела Панда, щоб привітати з Днем народження першокласника Михайлика. Це було сюрпризом для іменинника та всіх здобувачів освіти.
Бажаємо Мишкові щасливого дитинства під мирним небом, здоров'я, успіхів у навчанні та здійснення всіх мрій!!!

«Недостатньо тільки отримати знання – їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати – треба діяти!»
Йоганн Вольфганг фон Гете

#STEMтиждень_spring2024
Учнів 6-го класу досліджували видове різноманіття рослинного світу природних та штучних екосистем своєї місцевості, а п'ятикласники проводили дослідження впливу температури та площі поверхні на випаровування рідини

#STEMтиждень_spring2024
На уроках технології п'ятикласники долучилися до STEM-тижня "Використання екологіно чистих продуктів у харчуванні". На уроці діти дізналися про екологічно чисті продукти, зробили бутерброди та проекти .По завершенню уроку учні знатимуть про те, як правильно обирати корисні продукти та використовувати їх при приготуванні їжі.

Учні початкової школи досліджували квітку Сонця в рамках тижня STEM- освіти . Здобувачі освіти 1 класу стали барвінчатами учнівської родини.

20 квітня кожного року світ відзначає важливу подію – День вдячності волонтерам. Напередодні учні Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали до волонтерської організації с. Спаського та подякували волонтерам за їх небайдужість, безкорисливість, щоденну невтомну працю та щиру допомогу ЗСУ. Разом до ПЕРЕМОГИ!

Прийом заяв для зарахування здобувачів освіти до 1-го класу здійснюється у закладі загальної середньої освіти з 08.04.2024 по 31.05.2024.
Необхідні документи для вступу:
- заява про зарахування за встановленим зразком;
-оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086/о (подається не пізніше видання наказу про зарахування);
-копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
Право на першочергове зарахування мають:
-діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене;
-діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
-діти працівників цього закладу освіти.
Батьки мають право подати заяву та документи у будь-який зручний спосіб до:
-закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають;
-будь-якого іншого закладу (дитина може бути зарахована на вільні місця.
З 01.06.2024 до початку навчального року на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування, а впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Учень 8 класу Титкач Олександр взяв участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "День зустрічі птахів - 2024" (практична номінація). Сашко виготовив пташині будиночки й розвісив їх. Побажаймо йому перемоги у цьому конкурсі!

Сьогодні у Нашій школі пройшов День здоров'я, який традиційно почався Хвилиною мовчання за загиблими Захисниками. Тема першого інтегрованого уроку з основ здоров'я та предмета "Здоров'я, безпека та добробут" - "Безпечне середовище - запорука щасливого життя". На уроці мистецтва "Ні війні! Ми за мир!" здобувачі освіти захищали свої мистецькі композиції. Під час фізичної культури("В здоровому тілі-здоровий дух") учні демонстрували силу, спритність, витривалість, фізичну активність. Під час уроку трудового навчання "Я знатний кулінар: я за здорове харчування" діти разом з класними керівниками готували на свіжому повітрі юшку, смажили картоплю, м'ясо тощо. Закінчився цей день годинами спілкування та підбиттям підсумків. Учні поверталися додому з відчуттям приємної втоми та із задоволенням від чудового дня.

4 квітня- Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Його мета – підвищити обізнаність про загрозу, яку несуть вибухонебезпечні предмети для здоров'я та життя людей. Сьогодні до Нашої школи завітали представники поліції Сосниці. Косяненко О. Я. та Ходот А.Д. провели
бесіди щодо профілактики правопорушень, правил поводження на дорозі та узбіччі.
Учні дізналися про види мін, небезпеку, яку вони становлять, та як діяти у випадку, якщо побачили міну. Здобувачі освіти ставили запитання, приміряли бронежилети та інше спорядження, уявляли себе справжніми поліцейськими, отримали в подарунок флікери (світловідбиваючі браслети). Діти висловили вдячність представникам правопорядку та зробили фото на пам'ять.

Сьогодні, 2 квітня, Міжнародний день дитячої книги. Цей день привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книги в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває дітям двері у великий та незнайомий світ. Це свято книги, дитинства та магії казки.
У цей день народився автор улюблених дитячих казок – Ганс Крістіан Андерсен.
У Нашій шкільній бібліотеці учні ознайомилися з цікавими дитячими книгами.

Учениця 2 класу Нашої школи Довга Валерія задонатила для ЗСУ понад 2 тис. гривень, які сама назбирала. Лєра щиро прагне допомогти нашим Захисникам. Вона - сестра випускника Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів 2015 року, який героїчно загинув за Україну, за кожного з нас- Савицького В'ячеслава. Дякуємо батькам за виховання!!!