Новини

Мама, безумовно, найрідніша та найважливіша людина в житті кожного. Вона вчить нас найголовнішим навичкам, першим словам та крокам. Напередодні Дня матері в Нашій школі пройшли заходи з ушанування матусь та бабусь.

10 травня о 15:09 | Мірошник П. І. | no comments

У четвер, 9 травня, в Україні відзначають День Європи.
Сьогодні єдність на нашому континенті наближає нас до перемоги. Щороку в цей день ми вшановуємо нашу історичну єдність - єдність всіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм.
З нагоди цього свята у Нашій школі було проведено вікторину "Країнами Європи" та "Подорож сторінками європейських казок"

9 травня о 15:16 | Мірошник П. І. | no comments

Колектив Нашої школи щиро дякує пастору церкви Евангельських християн-бабтистів Дідовцю А. М. за добру справу: надану фарбу для фундаменту школи. Після уроків 11-класники разом з Анатолієм Миколайовичем долучилися до оновлення фундаменту.

9 травня о 15:07 | Мірошник П. І. | no comments

Сьогодні учні Нашої школи отримали сертифікати за участь у фестивалі «STEM-весна – 2024». З метою розвитку експериментальних та дослідницьких навичок в Нашій школі з 22 по 26 квітня 2024 року пройшов захід 'STEM-тиждень – 2024'. Вітаємо найактивніших учнів та вчителів!!!

9 травня о 14:12 | Мірошник П. І. | no comments

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, учні Нашої школи вшанували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.
Пам'ятаємо... Перемагаємо! Дай, Боже, МИРУ й ПЕРЕМОГИ нашій УКРАЇНІ!!!

8 травня о 14:51 | Мірошник П. І. | no comments

Сьогодні учні Нашої школи отримали пасочки до Великодня. Щиро дякуємо благодійному фонду " Зелений кристал" та особисто Городнянській Наталії Миколаївні за приємний сюрприз!!!
Нехай повернеться Вам добро здоров'ям та благополуччям!

1 травня о 15:19 | Мірошник П. І. | no comments

Сьогодні, 30 квітня, до нашої школи завітала весела Панда, щоб привітати з Днем народження першокласника Михайлика. Це було сюрпризом для іменинника та всіх здобувачів освіти.
Бажаємо Мишкові щасливого дитинства під мирним небом, здоров'я, успіхів у навчанні та здійснення всіх мрій!!!

30 квітня о 14:05 | Мірошник П. І. | no comments

«Недостатньо тільки отримати знання – їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати – треба діяти!»
Йоганн Вольфганг фон Гете

26 квітня о 12:53 | Мірошник П. І. | no comments

#STEMтиждень_spring2024
Учнів 6-го класу досліджували видове різноманіття рослинного світу природних та штучних екосистем своєї місцевості, а п'ятикласники проводили дослідження впливу температури та площі поверхні на випаровування рідини

25 квітня о 13:52 | Мірошник П. І. | no comments

#STEMтиждень_spring2024
На уроках технології п'ятикласники долучилися до STEM-тижня "Використання екологіно чистих продуктів у харчуванні". На уроці діти дізналися про екологічно чисті продукти, зробили бутерброди та проекти .По завершенню уроку учні знатимуть про те, як правильно обирати корисні продукти та використовувати їх при приготуванні їжі.

25 квітня о 13:47 | Мірошник П. І. | no comments

Учні початкової школи досліджували квітку Сонця в рамках тижня STEM- освіти . Здобувачі освіти 1 класу стали барвінчатами учнівської родини.

24 квітня о 15:12 | Мірошник П. І. | no comments

20 квітня кожного року світ відзначає важливу подію – День вдячності волонтерам. Напередодні учні Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітали до волонтерської організації с. Спаського та подякували волонтерам за їх небайдужість, безкорисливість, щоденну невтомну працю та щиру допомогу ЗСУ. Разом до ПЕРЕМОГИ!

19 квітня о 13:31 | Мірошник П. І. | no comments

Прийом заяв для зарахування здобувачів освіти до 1-го класу здійснюється у закладі загальної середньої освіти з 08.04.2024 по 31.05.2024.
Необхідні документи для вступу:
- заява про зарахування за встановленим зразком;
-оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086/о (подається не пізніше видання наказу про зарахування);
-копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).
Право на першочергове зарахування мають:
-діти, місце проживання яких на території обслуговування обраного закладу освіти підтверджене;
-діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;
-діти працівників цього закладу освіти.
Батьки мають право подати заяву та документи у будь-який зручний спосіб до:
-закладу освіти, на території обслуговування якого вони (їхня дитина) проживають;
-будь-якого іншого закладу (дитина може бути зарахована на вільні місця.
З 01.06.2024 до початку навчального року на вільні місця зараховуються діти, які мають право на першочергове зарахування, а впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

16 квітня о 14:02 | Мірошник П. І. | no comments

Учень 8 класу Титкач Олександр взяв участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості "День зустрічі птахів - 2024" (практична номінація). Сашко виготовив пташині будиночки й розвісив їх. Побажаймо йому перемоги у цьому конкурсі!

15 квітня о 12:00 | Мірошник П. І. | no comments